Koulutuksien yhteyshenkilöt

Personal trainer -koulutus (Espoo, Turku, Jyväskylä, Vaasa)

Markus Kangas
010 5053121
markus.kangas@trainer4you.fi

Personal trainer -koulutus (Oulu, Tampere, Lappeenranta, Joensuu)

Jari Olli
010 5053116
jari.olli@trainer4you.fi

Jatkokoulutukset ja valmentajaverkosto

Nina Hahtala
010 5053112
nina.hahtala@trainer4you.fi

Asiakaspalvelu ja laskutus

Tavoitat asiakaspalvelumme puhelimitse varmimmin arkisin klo 9:00-15:00 välillä.

Koulutusasiat (korvaamiset, suoritukset, aikataulut, laskutus)

Nina Wideman
010 5053119
nina.wideman@trainer4you.fi

Koulutusasiat (korvaamiset, suoritukset, aikataulut)

Vappu Pekkarinen
010 5053111
vappu.pekkarinen@trainer4you.fi

Muut asiat (kundtjänst / customer service)

Mikael Witick
010 5053120
mikael.witick@trainer4you.fi

Johto

Toimitusjohtaja

Joakim Berndtsson
+358 400 944481
joakim.berndtsson@erimover.com

Kehitysjohtaja

Riku Aalto
050 3494099
riku.aalto@trainer4you.fi

Operatiivinen johtaja

Sonja Laurén
+358 44 5017685
sonja.lauren@erimover.com

Hallituksen puheenjohtaja

Jorma Hyökyvaara
+358 400 785730
jorma.hyokyvaara@toc.fi

Koulutuspaikkakuntien osoitetiedot

Espoo: Trainer4You / Technopolis Otaniemi, rakennus Innopoli 1
Tekniikantie 12, 02150 Espoo
Kartta

Turku: Leaf Areena
Kärsämäentie 35, 20360 Turku
Kartta

Jyväskylä: Trainer4You / Kielo Office Solutions
Ohjelmakaari 10, 40500 Jyväskylä
Kartta

Lappeenranta: Kampus Skinnarila
Laserkatu 6, 53580 Lappeenranta
Kartta

Oulu: Trainer4You / Hukka Xpress Alppila
Kaarnatie 14, 90530 Oulu
Kartta

Tampere: Kauppi Sports Center
Kuntokatu 17, 33520 Tampere
Kartta

Vaasa: EasyFit Vaasa
Myllykatu 15, 65100 Vaasa
Kartta

Joensuu: Itä-Suomen Liikuntaopisto (ISLO)
Länsikatu 15, 80100 Joensuu
Kartta

Ota yhteyttä