replica rolex rolex is still the best choice inside of the global watch market sector.
diamond painting made in usa.

what companies are selling legit cheap sex doll?

Koulutuksien yhteyshenkilöt

Personal trainer -koulutus (Espoo, Turku, Jyväskylä, Vaasa)

Markus Kangas
010 5053121
markus.kangas@trainer4you.fi

Personal trainer -koulutus (Oulu, Tampere, Lappeenranta, Joensuu)

Jari Olli
010 5053116
jari.olli@trainer4you.fi

Jatkokoulutukset ja valmentajaverkosto

Sini Hokkanen
050 322 2535
sini.hokkanen@trainer4you.fi

Asiakaspalvelu ja laskutus

Tavoitat asiakaspalvelumme puhelimitse varmimmin arkisin klo 12:00-15:00 välillä.

Koulutusasiat (customer service)

Miia Krook
010 5053111
info@trainer4you.fi

Koulutusasiat

Nina Wideman
010 5053119
info@trainer4you.fi

Muut asiat (kundtjänst / customer service)

Mikael Witick
010 5053120
info@trainer4you.fi

Johto

Toimitusjohtaja

Joakim Berndtsson
+358 400 944481
joakim.berndtsson@erimover.com

Kehitysjohtaja

Riku Aalto
050 3494099
riku.aalto@trainer4you.fi

Operatiivinen johtaja

Sonja Laurén
+358 44 5017685
sonja.lauren@erimover.com

Hallituksen puheenjohtaja

Lari Raitavuo
+358 40 189 5883
lari.raitavuo@erimover.com

Koulutuspaikkakuntien osoitetiedot

Espoo: Trainer4You / Technopolis Otaniemi, rakennus Innopoli 1
Tekniikantie 12, 02150 Espoo
Kartta

Turku: Kunto- ja hyvinvointikeskus Studio One
Pitkämäenkatu 6, 20250 Turku (3krs)
Kartta

Jyväskylä: Trainer4You / Kielo Office Solutions
Ohjelmakaari 10, 40500 Jyväskylä
Kartta

Lappeenranta: Kampus Skinnarila
Laserkatu 6, 53580 Lappeenranta
Kartta

Oulu: Trainer4You / Hukka Xpress Alppila
Kaarnatie 14, 90530 Oulu
Kartta

Tampere: Kauppi Sports Center
Kuntokatu 17, 33520 Tampere
Kartta

Vaasa: Liikuntakeskus LYKKE
Myllykatu 15, 65100 Vaasa
Kartta

Joensuu: Itä-Suomen Liikuntaopisto (ISLO)
Länsikatu 15, 80100 Joensuu
Kartta

Ota yhteyttä